background

Zaterdag 18 juni 2022 (aanvang 12.00 uur)

Bijzondere veiling van munten, penningen en bankbiljetten

Onder de hamer komen o.a.:

•  1622. Noordelijke Nederlanden - Tachtigjarige Oorlog, 1568-1648 - provincie Holland - Bergen op Zoom

    door Prins Maurits ontzet, 22 oktober. Zilver, 55 mm, 53,91 gram. VvL II 149,2. Door W. van Bylaer. Prachtig.

•  1000 Gulden 1956 bankbiljet. Almanak 154-1. Aantrekkelijke zeer fraai.

•  France. Louis XIV 1643-1715. Louis d'or 1692.

•  Holland. Scheepjesschelling goud 1767.

•  West Indië. 2 Stuiver 1794. Scho.1355. NGC MS 64.

•  2 1/2 Cent 1941 zink. Met centrale doorboring. Sch.1044. RRRR.

•  1 Gulden 1945Pe. UNC.

•  1 Gulden goud 1999. Verpakt in ERU Goudkuipje, uitgegeven door de Koninklijke Nederlandse Munt.

•  Zilveren dukaat of rijksdaalder 1816. Sch.235. Prooflike uiterlijk.

•  10 Gulden goud 1819 Utrecht. Variant met hoge 9. Zeldzaam in deze bijzonder mooie kwaliteit. FDC.

•  10 Gulden goud 1832 over 1824 Utrecht. Zeldzame jaartalwijziging. FDC.

•  10 Gulden goud 1895 over 1891. Zeldzaam jaar, oplage slechts 149 ex. Ca. prachtig.

Wilt u alle kavels bijkijken, klik dan hier.